Eva Krotilová

Eva
Krotilová

Eva už jako malá milovala logické hádanky – takové ty „pokud se A rovná B a B se rovná C, znamená to, že A se rovná C?“. To je také pravděpodobně důvod, proč studovala nejen ČVUT a VŠE v Praze, ale také v Madridu nebo na Strathclyde University v Glasgow.

Její cesta vedla přímo do management consultingu a určování byznysových strategií. Ve společnosti Arthur D. Little, dodávala inovativní návrhy projektů generující nové zdroje příjmu pro přední evropské společnosti s ohledem na zlepšení zákaznické zkušenosti.

Fascinovaná disruptivními inovacemi a new ways of working, Eva založila dvě firmy.

V Hackerly věnuje Eva svůj čas mezinárodním školením a koučinku týmů i lídrů na nové způsoby práce a inovacím v nejvýznamnějších společnostech jako T-mobile, CEZ, Fortuna CEE, Cushman&Wakefield CEE, Cemex, MSD, Generali, Moneta, Aon Hewitt atd.

V neposlední řadě Eva podpořila několik agilních transformací v HomeCredit International, Philip Morris International nebo jako Google Mentor ve střední Evropě pomáhá společnostem dosáhnout výborných byznysových výsledků tím, že mění jejich mindset i způsob jakým pracují.

Pracovní zkušenosti

Profil experta